hakkımda

kendini bulunmaz hint kumaşı zanneden bir garip şapşal. küçük dağ yaratıcısı. yapabileceğinden daha fazlasını yapamadığı için her gece yastığa kafasını koyar koymaz ağlamaya başlayan trip insanı. her şeyi bildiğini zanneden kendini bilmez. kendinden başka herkese faydası dokunan polyanna. süne ve kımıl zararlısı için ddt satıcısı. herkesi olduğu gibi sevmek gibi bir misyon edinmiş kazık yiyici. hayatı filmlerden, kitaplardan ve animelerden ibaret zanneden entellektüelimsi. yaşadığı ve yaşattığı her şeyden kendini sorumlu tutan çakma egzistansiyalist. her şeyin malum olduğu abdal. çelişki insanı. taşları bir türlü terazinin doğru kefesine koyamayan denge problemlisi. şimdilik bu kadar.

hakkımda” için 7 yorum

  1. hoşgeldiin^^ bundan sonra sık sık takip edeceğim seni 🙂 toma ve arkadaşlarına ulaşma konusunda bol bol fikirlerini bekliyorum artık 🙂 iyi bloglamalar:)))

  2. Blog dünyasına hoşgeldin kendiyle barışık insan^^
    Bir uzakdoğu bloğu açılmış yine ne güzel, yazılarını merakla takip ediyor olacağım;) Kolay gelsin^^

  3. blogunuza bayıldım akıcı bir diliniz ve sevimli ifadeleriz var güney kore gezisi öncesinde blogunuzu keşfetmek büyük bir şans!

  4. Edebiyat öğretmeniyim. Biyografi yazdırsam ve öğrencilerim kendilerini böyle ifade etseler 100 alırlardı 🙂 Tesadüfen keşfettim blogunuzu. Okuyacağım ve yorumlayacağım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s